Vi ste ovdje: Naslovnica > Novosti
Ispis stranice Dodaj u zabilješke Komentiraj stranicu Pošalji link Email-om
 24.04.2018

MNK Jesenje obranilo naslov prvaka 2.HMNL

MNK Jesenje je u posljednjem kolu 2. HMNL Sjever pred domaćom publikom u Krapini uvjerljivom pobjedom 6:2 trijumfiralo nad izravnim konkurentom za naslov prvaka MNK Bjelovarom i tako obranilo naslov prošlogodišnjeg prvaka. Domaćini su na najbolji mogući način otvorili utakmicu preko Švaljeka u 3. minuti, u 8. Cvilko povisuje na 2:0; u 11. je već na semaforu 3:0, strijelac je Vincelj i ovim rezultatom završilo je 1. poluvrijeme.

U nastavku igre Švaljek u 23. minuti postiže svoj drugi pogodak. Tri minute kasnije Alen Kovačec povisuje na 5:0. U žustrim duelima i velikoj rezultatskoj prednosti domaćina, zaiskrilo je među igračima pa su suci podijelili dva crvena kartona u inače dosta korektnoj ali nabrijanoj i „muškoj“ utakmici u kojoj su domaćini dominirali terenom. Gosti su ipak preko Starčevića u 27. minuti i Habalije u 35. smanjili na 5:2. Dva uzastopna pogotka donose tračak nade među gostujućim igračima i njihovim vjernim navijačima, nastavljaju igru bez golmana pa je u nekoliko navrata vratar domaćih Končevski morao intervenirati i lijepim obranama braniti svoj gol među kojim je vrijedno spomenuti i obranu penala. U takvom rasporedu na terenu domaćini su preko kapetana Presečkog postigli svoj šesti gol i time zasluženo zapečatili sudbinu gostiju. Erupcija oduševljenja prolomila se među brojnim gledateljima i igračima koji su svoj drugi uzastopni naslov uz dugotrajni pljesak i pjenušac proslavili osvajanje prvog mjesta i doigravanje u „Ligi za prvaka“ za ulazak u 1. HMNL.

Zadnja promjena: 04.05.2018. u 01:57 sati | Prikazano 4452 puta
Vezani članci
Natječaj Ministarstva gospodarstva za potpore mikro, malim i srednjim poduzećima
MNK Jesenje krenulo u obranu naslova prvaka 2. HMNL Sjever
Kumovi pobjednici malonogometnog kupa Jesenje 2017.